Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżka w przedszkolu w Kraśniku?

Utworzony przez rodzic, 23 lutego 2012 r. o 09:08 Powrót do artykułu
I jakim prawem taka kartka zawisła ? my zwykli obywatele mamy przestrzagać prawa, czytać przepisy, bo jak mówi maksyma łacińska" Nieznajomość prawa szkodzi". A dyrektorzy, od których z racji zajmowanych stanowisk, powinno wymagać się nieco więcej, nie mają obowiązku przestrzegać litery prawa, czytać i przestrzegać uchwał, które dotyczą ich placówek?????? ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
I co takiego chcesz udowodnić swoim naskakiwaniem na mnie, swoimi oszczerstwami i obrażaniem mnie? Żebys ty przez rok natyrała sie tyle, co ja potrafiłam przez miesiąc, to może miałybysmy o czym rozmawiac. I nie tylko dupę grzałam na słoncu, ale także i inne czesci ciała , a potem nawet chłodzic w deszczu i zlewach. Ale tez byłam na tyle zajęta pracą, i pomimo, że sama sobie wyznaczałam czas i zadania do wykonania,to nie było mnie stac, żeby w tym czasie siedziec przed kompem i pisać na forum. A ty jeżeli masz takie warunki w pracy, to i z płaca za nie pewnie nie jest tak najgorzej, zebyś musiała az do tego stopnia dziadować na swoje dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze,że moje dziecko nie chodzi już do przedszkola,a niestety wiązało się to z dużym stresem spowodowanym "doświadczoną" nauczycielką...Pani dyrektor nie widziała problemu pomimo skarg od rodziców innych dzieci a teraz jeszcze chcą podnieść stawki,żeby panie wychowawczynie (nie wszystkie,są i takie z powołaniem) mogły rano lepszą kawkę wypić i poplotkować nie bardzo zważając na to, co robią dzieci a czego niejednokrotnie byłam świadkiem odprowadzając buntujące się przed przedszkolem dziecko.I takie osoby mają pracować do 67 lat i wychowywać nasze dzieci za coraz wyższe opłaty.To jest właśnie polityka polska PRORODZINNA!!! Najlepiej chyba rodzić dzieci i żyć z łopieki...szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bEkAwHoOy napisał:
Jak dobrze,że moje dziecko nie chodzi już do przedszkola,a niestety wiązało się to z dużym stresem spowodowanym "doświadczoną" nauczycielką...Pani dyrektor nie widziała problemu pomimo skarg od rodziców innych dzieci a teraz jeszcze chcą podnieść stawki,żeby panie wychowawczynie (nie wszystkie,są i takie z powołaniem) mogły rano lepszą kawkę wypić i poplotkować nie bardzo zważając na to, co robią dzieci a czego niejednokrotnie byłam świadkiem odprowadzając buntujące się przed przedszkolem dziecko.I takie osoby mają pracować do 67 lat i wychowywać nasze dzieci za coraz wyższe opłaty.To jest właśnie polityka polska PRORODZINNA!!! Najlepiej chyba rodzić dzieci i żyć z łopieki...szkoda gadać...
Niestety u nas też pani najchętniej pozbyłaby się wszystkich dzieci bo tylko przeszkadzają albo wysyła do psychologa i wiecznie narzeka... Żadnego podejścia do dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ BĘDZIE JAK URZĄD SPRAWDZI ILE PO ULICACH KRAŚNIKA CHODZI PIESKÓW Z PANIUSIAMI,KTÓRE NIE WNOSZĄ OPŁAT ZA POSIADANIE PSA,A DO TEGO WIĘKSZOŚĆ PSÓW NIE MA KAGAŃCÓW.TO DOPIERO BĘDZIE KASA-MIASTO SPRZĄTA ZABRUDZONE PRZEZ PIESKI CHODNIKI I ULICE,WYDAJE NA TO PIENIĄDZE PODATNIKÓW.CIEKAWE ILE PIESKÓW JEST ZGŁOSZONYCH?OSOBIŚCIE NIC NIE MAM DO TYCH ZWIERZĄT-WINNI SĄ WŁAŚCICIELE -POWINNI PONOSIĆ KARY PIENIĘŻNE.NIECH WŁADZE MIASTA WYBIORĄ SIĘ NA PIESZĄ WYCIECZKĘ CHODNIKIEM NA ALEII 1000-LECIA W STRONĘ OD SĄDU DO BIEDRONKI.RADZĘ ZAŁOŻYĆ GUMIAKI!OPŁATY ZA PRZEDSZKOLA LEPIEJ NIE PODNOSIĆ!BO PIENIĄDZE NA CHODNIKU LEŻĄ-TRZEBA TYLKO PRZYŁAPAĆ WLAŚCICIELI,KTÓRZY NIE SPRZATAJĄ PO SWOICH PIESKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
NAJLEPIEJ BĘDZIE JAK URZĄD SPRAWDZI ILE PO ULICACH KRAŚNIKA CHODZI PIESKÓW Z PANIUSIAMI,KTÓRE NIE WNOSZĄ OPŁAT ZA POSIADANIE PSA,A DO TEGO WIĘKSZOŚĆ PSÓW NIE MA KAGAŃCÓW.TO DOPIERO BĘDZIE KASA-MIASTO SPRZĄTA ZABRUDZONE PRZEZ PIESKI CHODNIKI I ULICE,WYDAJE NA TO PIENIĄDZE PODATNIKÓW.CIEKAWE ILE PIESKÓW JEST ZGŁOSZONYCH?OSOBIŚCIE NIC NIE MAM DO TYCH ZWIERZĄT-WINNI SĄ WŁAŚCICIELE -POWINNI PONOSIĆ KARY PIENIĘŻNE.NIECH WŁADZE MIASTA WYBIORĄ SIĘ NA PIESZĄ WYCIECZKĘ CHODNIKIEM NA ALEII 1000-LECIA W STRONĘ OD SĄDU DO BIEDRONKI.RADZĘ ZAŁOŻYĆ GUMIAKI!OPŁATY ZA PRZEDSZKOLA LEPIEJ NIE PODNOSIĆ!BO PIENIĄDZE NA CHODNIKU LEŻĄ-TRZEBA TYLKO PRZYŁAPAĆ WLAŚCICIELI,KTÓRZY NIE SPRZATAJĄ PO SWOICH PIESKACH.
święta prawda!!! nie płaca podatków, nie sprzątają po swoich pupilach gówien i jest ok! aha i jeszcze jedna sprawa wyrzucanie śmieci przez prywatnych mieszkańców ulicy urzędowskiej i koszarowej do śmietników mieszkanców osiedla..... masakra!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałam to największym orędownikiem zmiany stawki była niejaka radna G ze sklepu Adam. Czy aby tylko dlatego, że jej dziecko jest już w wieku szkolnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz lepsze pomysły ma nasza władza... a to dopiero rok minął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam a czy ktos orientuje sie co oznacza podwyzka od stycznia z 0.69 na 0.75 bo nie czaje kto jest za nia odpowiedzialny i czyj to wymysl?????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXXXX ja Ci odpowiem na Twoje pytania. Jestem rodzicem przedszkolaka i zgłębiłem temat.Pod koniec roku została uchwalona uchwała przez Radę Miasta, w której została ustalona kwota 0,69 zł za godzinę. Panie przedszkolanki natomiast pobierają opłatę według poprzedniej uchwały, która nie obowiązuje i nie obowiązywała nigdy. PAŃSTWO W PAŃSTWIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odnośnie piesków i wyrzucania śmieci to tak jest chodniki zasrane przez pieski a jak zwrócić uwagę ,,paniusi,,to wielka odraza.Psy wyją nocami i nic na to nie poradzisz bo ,,pies ma prawa a lokator nie.To samo z przywożeniem śmieci przez prywatnych wlascicieli domków to już ,,plaga,, tacy bogacze a nie stać ich na oplate wywozu śmieci to wstyd.Niech coś panowie radni z tym zrobią bo my biedaczki i ranciści z bloków za nich placimy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz nie wycofał się z podwyżki, tylko łaskawie odsunął ją w czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w artykule Bartysiak jak maz stanu powiedzial co wiedzial ale rada szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
XXXXX ja Ci odpowiem na Twoje pytania. Jestem rodzicem przedszkolaka i zgłębiłem temat.Pod koniec roku została uchwalona uchwała przez Radę Miasta, w której została ustalona kwota 0,69 zł za godzinę. Panie przedszkolanki natomiast pobierają opłatę według poprzedniej uchwały, która nie obowiązuje i nie obowiązywała nigdy. PAŃSTWO W PAŃSTWIE !!!
a to co mi zrobia jak zaplace po starej cenie??? ciekawe??? ok i ja musze chuba zaglebic szerzej ten temat bo juz zaczyna mnie to wszystko delikatnie wkuuuurr....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni oddać nam nadpłacone pieniądze,nieprawnie od nas wzięte, z odsetkami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili nam wyliczenie na stronie Miata jakią to nam robia wielka obniżke za przeszkole bo powinniśmy płacić 2,70 a nie 2,10 a my jeszcze śmiemy protestować a podwyzka z 0,70 na 2,10 to wcale nie 300% to sie pytam ile to jest, takze dzieciom to sie koszty liczy , natomiast sobie to nie .W sobote 25.02.2012 roku bylam pod szpitalem powiatowym na ul.Chopina w Kraśniku, około godziny 18 podjechala pod aptekę pani Stawiarskiej Toyota LKR 22AS -słuzbowa U.M ,wysiadł z niej młody chłopak ktory byl pasażerem myśle że to syn Stawiarskiego,siedząc w samochodzie nie widziałam kto siedział za kierownicą Toyoty, pewnie przyjechali po uratg z apteki, bo to był czas jej zamykania i tak sie szanuje publiczne pieiądze na wożenie się w sprawach prywatnych -moze PAN Stawiarski i do tegi zrobiłby nam wyliczenie ile to kosztuje, a dzieci i ich rodzice za ro zapłaca bo biedak nie ma kasy na paliwo do prywatnego samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł na stronie miasta na ten właśnie temat: http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=1780&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167 Masakra jakaś ten kto to pisał miał chyba jakąś inną matematykę w szkole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dał na kościół, wyprawił imprezę przed świętami to kasę ma czyli niech się odwali od dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli wysyłasz do przedszkola dziecko tylko po to aby się go pozbyc to ja bardzo współczuję Twojemu dziecku, bo rodzic z Ciebie zaden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=1780&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167 to jakaś paranoja!!! jak nam tyle płacić za przedszkole to wolę prosić mamę o pomoc, chociaż dziecko nie będzie mi tyle chorowało i nie wydam tyle kasy na leki, poza tym to takie menu jest w przedszkolu że moje dziecko praktycznie nic nie zjada, bo który 3 latek lubi kapusniak, bigos i inne podobne dania, paniom za to odpowiada takie menu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...